zapisy on-line

Witam na stronach tancerki orientalnej Djamili-członkini International Dance Council CID UNESCO

oraz Szkoły Tańca "Djamila" [czyt.Dżamila] z Lublinia.

Specjalnością szkoły jest taniec brzucha, ale poznacie tu również: *dancehall   *balet   *street dance  *latino  *sexy dance  *sambę brasil *taniec towarzyski  *,jazz w odmianach: modern,street funky,   *cabaret dance. Skorzystacie też z zajęć sprzyjających kondycji: *skahira style fit dance *yoga *pilates *release *trening tancerza(i nie tylko tancerza)

Inspiracją do utworzenia Szkoły DJAMILA była przede wszystkim miłość do tańca, połączona z fascynacją kulturą orientalną oraz pasją podróżowania, która dała możliwość poznania u źródeł niezwykłych odmian tańca. To właśnie chęć przeniesienia kawałeczka orientu do naszej codzienności zaowocowała powstaniem szkoły. Była to pierwsza w Lublinie Szkoła Tańców Orientalnych  i pod taką też nazwą funkcjonowała.

W związku z ciągłym rozwojem i sugestiami uczennic, szkoła zaczęła stopniowo wprowadzać inne techniki tańca. Oprócz tańca orientalnego można się tu teraz uczyć tańca klasycznego (baletu), współczesnego, różnych technik jazzowych (modern, funky, latino), samby brasil, dancehall, sexy dance,towarzyskiego, hip-hop i innych.

Szanuję naszych kursantów i dbam o najwyższy poziom nauczania. Dlatego w naszej kadrze nie ma osób przypadkowych. To wybitnymi specjaliści w swoich dziedzinach i jest mi bardzo miło, że współpracują właśnie ze szkołą Djamila.

Ponadto niewątpliwym atutem Szkoły są niewielkie grupy-od 5 do 15 osób. Dzięki temu można liczyć na komfort, przyjacielską atmosferę a przede wszystkim wysoką efektywnośc nauczania- z indywidualnym podejściem do każdego kursanta.

Moją największą pasją jest taniec orientalny dlatego w dalszym ciągu zajmuje on w szkole miejsce szczególne. Djamila jako jedna z niewielu szkół w Polsce organizuje ogólnopolskie warsztaty ze światowej sławy gwiazdami tańca brzucha czy zagraniczne wyjazdy szkoleniowe.Jest organizatorem międzynarodowego festiwalu Orient Addicts IBDF oraz placowką, która jako jedyna w Polsce szkoli i nadaje uprawnienia zawodowe instruktora belly dance.
Jest również prekursorem w nauczaniu tańca arabskiego na Lubelszczyźnie, posiadającym nieocenione zaplecze merytoryczne i pedagogiczne, polecane przez m.in.  największe egipskie autorytety tańca arabskiego

Licząc na to, że uda mi się zaszczepić w Was pasję do tańca, zapraszam do uczestnictwa w zajęciach cotygodniowych oraz weekendowych warsztatach.

Dla zainteresowanych aranżacją niebanalnych imprez oferuję pokazy tańca brzucha, które choć na chwilę przeniosą Was w klimat orientu opowieści 1001 nocy i na długo pozostaną w pamięci. Wykonają je dla Was zawodowe tancerki orientalne, które jako jedyne w regionie Lubelskim szkolone były w kairskich szkołach u najwybitniejszych autorytetów tańca  orientalnego, dające kilkadziesiąt pokazów rocznie zarówno w kraju jak i za granicą.

Zapraszam

Djamila (czytaj więcej o mnie )

Jak wybrać dobrą szkołę tańca? zajrzyj do artykułów.

Projekt strony Paweł Miatkowski | Copyright © DJAMILA