zapisy on-line
   

BALET KLASYCZNY

Królowa i źródło wszystkich współczesnych technik, baza
i fundament dla większości stylów tanecznych.

Ćwiczenia tańca baletowego kształtują sylwetkę, poprawiają koordynację ruchową, usprawniają motorykę całego ciała dzieci i dorosłych. Wpływając na ogólny rozwój fizyczny, pomagają odkrywać możliwości ruchowe i sposoby ich wykorzystania w ruchu tanecznym, kształtują wyczucie estetyki, wdzięku i gracji. Balet klasyczny wymaga dyscypliny, wytrwałości i ogromnego poświęcenia,
w rezultacie jednak ćwiczenia baletowe nie tylko zbawiennie wpływają na kondycję i sylwetkę, kształtują też koncentrację, wyobraźnię i pamięć ruchową.

Balet polecamy wszystkim tym, którzy chcą zwiększyć możliwości taneczne i świadomość ruchową w większości proponowanych przez szkołę technik: taniec brzucha, techniki jazzu, cabaret, hip hop.

 

Zajęcia regularne (1 raz w tygodniu 75 min)

Dostępne zniżki na pakiety z cabaret dance i/lub modern jazzem-patrz cennik

Instruktor: Barbara
 

JAK SIĘ UBRAĆ?

Wygodny strój blisko ciała, obuwie: baletki, w późniejszym etapie nauki- pointy. Na początek można przyjść w skarpetkach z podeszwą antypoślizgową.

W szkole jest możliwość zakupu firmowych strojów z wysokiej jakości bezszwowych materiałów oraz obuwia tanecznego

 

 zapisy na zajęcia są ważne tylko i wyłącznie po opłaceniu zaliczki.Brak wpłaty do 7 dni od wpłynięcia zgłoszenia jest równożnaczne z anulowaniem zapisu.Dane do wpłat oraz instrukcje otrzymasz po wysłaniu zgłoszenia

 
Projekt strony Paweł Miatkowski | Copyright © DJAMILA