zapisy on-line
   
TANIEC BRZUCHA
taniec arabski/orientalny

Najstarszy taniec świata, którego charakterystyczną cechą są ruchy w obrębie miednicy i biustu oraz ekspresja rąk. Jest to jednak taniec kompleksowy obejmujący wszystkie rejony ciała.

Taniec brzucha kształtuje umiejętność panowania nad własnym ciałem, rozwija wszystkie mięśnie -szczgólnie kręgosłupa, miednicy i pośladków.
Poza aspektem "fizycznym" bardzo istotnym elementem tańca orientalnego są emocje. To one nadają wyjątkowego i indywidualnego charakteru tańcu arabskiemu. Jes on tak bardzo zróżnicowany ,że  daje możliwość wyrażania własnego ja, swoich emocji . Jego uniwersalność daje szansę realizowania się w dziedzinie tańca bez względu na wiek i figurę.

Rozbudza kobiecość i pewność siebie.

Wielopostaciowość tego tańca sprawia, że można traktować go jako trening kondycyjny i technikę relaksu. Gotowy przepis na zgrabną sylwetkę i poprawę samopoczucia.

Zajęcia regularne (1 raz w tygodniu 60 min)

Dostępne zniżki na zajęcia 2 razy w tygodniu, pakiety z shakira style-patrz cennik

Instruktorki: Djamila, Marina

JAK SIĘ UBRAĆ?

Taniec brzucha tańczymy boso, w skarpetkach lub baletkach. Proponujemy krótki top odsłaniający brzuch lub dopasowany T-shirt, długą spódnicę biodrówkę lub sportowe spodnie. Chusta na biodra dla podkreślenia ruchów.

W szkole jest możliwość zakupu orientalnych akcesoriów do tańca i firmowych strojów z wysokiej jakości bezszwowych materiałów

Na SHAKIRA STYLE obowiązuje strój fitness i wygodne obuwie sportowe

 

DLACZEGO U NAS?

1.Jesteśmy pierwszą na lubelszczyźnie szkołą tańca arabskiego, na której działalności wzorowało się wiele innych szkół

2.Szkoła wykształciła większość tancerek i osób uczących obecnie w Lublinie-zatem uczysz się u źródła,nie z rynku "wtórnego" a w dodatku bardzo skutecznie

3.Skupiamy się zarówno na nauczaniu amatorów-dla przyjemności, jak i przyszłych profesjonalisów- nie wyłącznie na działalności zarobkowej. Mamy doświadczenie pedagogiczne, co jest niezmiernie istotne. Sama umiejętność tańca to jeszcze nie umiejętność nauczania innych (żadna nasza indywidualnie działająca wychowanka nie wykształciła jeszcze czynnych tancerzy)

4.Zajęcia w naszej szkole polecają największe autorytety tańca arabskiego z Egiptu (kolebki tańca arabskiego)

5.Stale podnosimy swoje kwalifikacje i jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami w dziedzinie tańca orientalnego

6.Mamy doskonałe przygotowanie pedagogiczne oraz kwalifikacje zawodowe. Lista osób posiadających zawodowe uprawnienia: Ogólnopolski Związek Profesjonalistów Belly Dance

7.Nasze doświadczenie merytoryczne zdobywane latami w Egipcie,  doceniane jest przez  tancerki z całej Polski

8.Uczymy autentycznego tańca arabskiego, co niestety nie jest jeszcze normą w naszym kraju

9.Dbamy o aspekty zdrowotne-taniec to tez sport, w którym łatwo o urazy. Radzimy więc zwrócić uwagę jak wyglądają i jak podchodzą do tego aspektu inni oferujący zajęcia tańca.

[Form Taniec_brzucha_lub_Shakira_Style not found!]

 

 
Projekt strony Paweł Miatkowski | Copyright © DJAMILA