zapisy on-line
   
OPIS WARSZTATÓW:

Technika raks sharki (1,5h)

Diabeł tkwi w szczegółach i tego diabła będziemy w sobie uwalniać. O tym, jak wiele w naszej technice zmieniają wykończenia i płynność. Dużo szyi i włosów, gra spojrzenia, barki, klatka piersiowa, nadgarstki, pośladki i stopy. Studium tego, dlaczego jedni wykonują kroki, a inni te kroki tańczą.

Modern oriental - choreografia (3h)

Choreografia (trzyminutowa) w pełni zbierająca wszystkie trendy współczesnej światowej sceny. Świadomy rysunek sceniczny, parabola dynamiki i przeczekań oraz moc pracy mięśniowej podkreślona nieoczywistymi przejściami rąk. Konstrukcja choreografii od podstaw z uwzględnieniem tekstu utworu.

Shaaby (1,5h)
Geneza gatunku, przegląd gestów i tak shaaby kombinacje, że bardziej się już nie da - nie bez powodu już teraz mówi się o Abir jako \\\"polskiej królowej shaaby\\\". Postawimy na autentyczność, połączenie dynamizmu z ruchami \\\"od niechcenia\\\" oraz skupimy się na wypracowaniu kontrolowanego wrażenia swobody tanecznej i ciężkości. 100% egipskości, feelingu i smaczków przekazanych w najlepszej możliwej formie i doprawionych zabójczą dawką energii.

O prowadzącej:
Abir (Marta Lencer) - tancerka młodego pokolenia, doceniana przez największe autorytety taneczne, szanowana ze względu na wyraz, autentyczność, czystą technikę i własny, indywidualny styl tańczenia.

Najważniejsze osiągnięcia:
- 3 miejsce - RANDA CROWN competition (2013), oriental + folklore + drum solo, Isadora Cup, Ukraina
- 2 miejsce - IODF w Tallinie (2013), kat. professional raks sharki
- 1 miejsce podczas 3rd Latvian Oriental Dance Cup Azure Festival (2013), kat. professional raks sharki
- 1 miejsce podczas 3rd Latvian Oriental Dance Cup Azure Festival (2013), kat. baladi shaaby
- 1 miejsce podczas Orient Addicts Festival (2013), kat. baladi shaaby
- 2nd Vice Miss of Europe, Orient Bazaar Festival, live-music competition (2012), kat. professional raks sharki
- 1 miejsce podczas I Eastern European Oriental Championship (2012), kat. folk

Laureatka podiumowych miejsc na wszystkich polskich festiwalach tańca orientalnego, również: Egyptian Fever Festival 2010 (\\\"Rising star\\\"), Orient Addicts 2010, Euro Raks 2011, Nova Orient 2011/2012. Instruktorka w ST An Najma (Wrocław), jedna z głównych solistek w spektaklach tańca orientalnego (\\\"Maska Faraonów\\\", \\\"East Side Story\\\"), jurorka ogólnopolskiego konkursu tanecznego \\\"Miss Bellydance Poland\\\". Najbardziej utytułowana solistka we Wrocławiu, zapraszana do prowadzenia warsztatów na terenie całej Polski i prywatnie pracująca z wieloma tancerkami. Od początku związana wyłącznie z tańcem orientalnym

Cennik
6osób 340zł
od 8osób 280zł
od10osób 230zł
dla wykupujących całość: w gratisie bellydancowy t-shirt o wartości 40 zł!

warsztaty pojedyncze:
w 3-godzinny 180zł
w 1,5godz 100zł

Ceny obowiązują przy wpłacie zaliczki 100 zł do 10 marca, po tym terminie cena wzrasta o 15% . Przy wpłatach zaliczek do 10 lutego drobny gadżet-niespodzianka w prezencie

{ckform warsztaty}
 
Projekt strony Paweł Miatkowski | Copyright © DJAMILA