zapisy on-line
   

Uncategorised

YOGA CONGRESS

yc logo nowe virabh duza

z Gulnaaz Dashti i Ali Dashti

 27-30 pażdzirnika

Kużnia Napoleońska , Paprotnia (k.Warszawy)


 Yoga Congress to zaawansowane szkolenie skierowane głównie do osób dłużej praktykujących jogę oraz nauczycieli , którzy pragną uzyskać unikalne wskazówki do praktyki własnej jak i nauczania innych.

Nasi goście polecają zajęcia również dla osób , które praktykują nieco krócej, a które chcą pogłębić praktykę lub w przyszłości zostać instruktorami.
Na zajęciach , po ocenie poziomu, prowadzący dokonają podziału sektorów ,aby każdy z uczestników skorzystał z zajęć jak najwięcej.

 

Prowadzący:

Ali Dashtinauczyciel stopnia Senior , pochodzący z Puny w Indiach . Był uczniem  B.K.S. Iyengara a od roku 1986 nauczycielem w Instytucie Iyengara. Był także uczniem Osho .Założyciel Pantanjali Yoga i  The Institute of Yogic Sciences w Bern. Prowadzi warsztaty na całym świecie. Przeszkolił wielu nauczycieli jogi na poziomie międzynarodowym. Ali jest znany z wybitnego poczucia humoru oraz doskonałego podejścia dydaktycznego-  jest w stanie sprawić, że nawet najtrudniejsze zagadnienie jogi jest zrozumiałe dla wszystkich. Występował w roli eksperta w popularnych podręcznikach jogi "Yoga, the Path to Holistic Health", "Understanding Yoga through Body Knowledge" oraz "Preliminary Course".

Gulnaaz Dashti- rozpoczęła praktykę jogi w 1990 r w Instytucie w Punie ( RIMIY ) pod opieką B.K.S. Iyengara , Geety Iyengar i Prashanta Iyengar . W 1998 roku  Guruji B.K.S. Iyengar mianował Gulnaaz na nauczyciela i od tamtej pory prowadziła ona zajęcia  w Instytucie oraz asystowała w zajęciach ogólnych i medycznych Gurujiego .Obecnie Gulnaaz jest  nauczycielem stopnia Senior i naucza  na wszystkich poziomeach -od początkujących do zaawansowanych, a także asystuje w zaj.medycznych.

 

PLAN

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

  9.00-11.30 (2,5 godz)

poziom otwarty

9.00-11.30 (2,5 godz)

poziom otwarty

9.00-12.00 (3godz)

 

Rejestracja i zakwaterowanie:
13-15.3012.30-15.00 (2,5 godz)

 

12.30-15.00 (2,5 godz)

 

13.00-16.00 (3 godz)

 

16.00-18.00 (2godz)

 

17.00-20.00(3 godz)

 

17.00-20.00(3 godz)

 19.00-21.00 (2 godz)


     

 

Gulnaaz Dashti

Ali Dashti

 

Cennik:

Full pass- 500 zł (zaliczka) +150€ (płatne na miejscu w €)

Pojedynczy dzień:

-czwartek: 200zł

-piątek lub sobota: 200 zł (zalczka)ł +50€ (płatne na miejscu)

-niedziela: 100 zł (zaliczka) +50€ (płatne na miejscu)

Pojedynczy warsztat:

-2 godz: 120 zł

-2,5 godz: 150 zł

-3 godz:180 zł

Poziom otwarty piątek i sobota: 250 zł

 Cennik dotyczy wpłat dokonanych do 15 września. Po tym terminie obowiązują dopłaty odpowiednio:

-Full pass +110 zł

-pojedyncze dni :czwartek lub niedziela +30 zł, piątek lub sobota+40 zł

-pojedyncze warsztaty: +20%

 

Cennik pakietów pobytowych
(zakwaterowanie w hotelu, w którym odbywają się zajęcia)
wkrótce

 

zapisy nawarsztaty są ważne tylko i wyłącznie po opłaceniu zaliczki.Brak wpłaty do 14 dni od wpłynięcia zgłoszenia jest równożnaczne z anulowaniem zapisu.Dane do wpłat oraz instrukcje otrzymasz po wysłaniu zgłoszenia

 

Poradnik- wybierz mądrze swoją szkolę tańca. Czytaj

„Bellydance’owy pomocnik” - dla świeżo upieczonych tancerek, instruktorek i nie tylko.  Czytaj 

Drumming 4 Dancers-publikacja mistrza rytmu Hossama Ramzy dla tancerek orientalnych. Czytaj

Historia ubioru tancerki orientalnej- artykuł Djamili Azhar dla Portalu Fit.pl. Czytaj

Najnowsze trendy i kierunki rozwoju tańca orientalnego i tribalu na podstawie prasy branżowej, literatury specjalistycznej lub stron internetowych- praca Agaty Zakrzewskiej. Czytaj

Intensywne warsztaty techniczno choreograficzne
z LUBNĄ EMAM (Egipt)
12-14 grudnia 2014


Lubna Emam-niezwykle charyzmatyczna i wyrazista tancerką z Egiptu, autorytet pedagogiczny wielu znanych belly dancerek, które szkoliły się indywidualnie pod jej okiem. Fantastyczny pedagog, wyczulony na każdy detal, jednak kształtujący w każdej tancerce indywidualizm. Dzięki niej tak wiele utalentowanych tancerek odnalazło swoją drodę i zyskało popularność. To artystka, której występy i zajęcia są zawsze wypełniene w 100% egipskim feelingiem. Od wielu lat jest zapraszama na największe festiwale i specjalistyczne warsztaty przekazując swoją unikalną wiedzę. Lubna zaczęła naukę tańca w wieku 9 lat w słynnej Kaomeya School Troupe. Podróżowała po całym świecie występując z Kayomeya Troupe i innymi zespołami.Kilkanaście lat temu powróciła do rodzinnego Kairu by zacząc przekazywać swoją wiedzę innym tancerkom. Charakterystyczne dla jej stylu mocne ruchy są już rozpoznawalne na całym świecie.


Dlaczego warsztaty wyjątkowe?
Bo jak zawsze ST Djamila stara się wyjść ponad standard
Każde zajęcia będą -oprócz wiedzy technicznej-poparte solidnym wyjaśnieniem. Lubna do każdej lekcji przygotuje teoretyczny wstęp, niezbędny dla zrozumienia istoty zajęć.

To unikalna okazja by czerpać ze źródła- wciąż wiedza egipskich pedagogów oraz ich naturalny sposób bycia jest trudny do odwzorowania przez ich uczniów.
Można (a nawet trzeba ) przygotować zestaw pytań, jakie nasuwają się Wam w związku z omawianym na danych zajęciach stylem.

Plan:
Piątek: baladi (3 godz) 18.00-21.00-technika i choreografia
Sobota: oriental tarab (2,5 godz) -technika i choreografia, godz.11-13.30, shimmy (1,5 godz)-technika 13.45-15.15, ghawazee (1,5 godz) technika, godz.16.30-18.00
Niedziela: shaaby (1,5 godz) -technka, godz.10-11.30, oriental meganse-technika i choreografia (2,5 godz.) 11.45-14.15. saidi (1,5 godz.)-technika i kombinacje godz.14.30-16.00

Miejsce:
Strefa Fitness (supermarket E.Leclerc, ul.T. Zana) Lublin

Cennik:
warsztat 1,5-godzinne :120 zł każdy
warsztaty 3 godzinne: 200 zł każdy

warsztaty 2,5 godzinne:160 zł
całość 700 zł
ceny obowiązują przy wpłacie zaliczek 30% wartości do 25 listopada 2014
po tym terminie proszę do cen warsztatów doliczyć 10%

Przy udziale w całości szkolenia uczestniczki otrzymają certyfikaty uczestnictwa podpisane przez Lubnę

zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EgyptianSoulDancers-rewolucyjny projekt taneczny

Djamili z Joaną Saahirah

16 czerwiec 2017-11 luty 2018, S.T.Djamila, Lublin

egyptianSoulDancers djamila

 

JOANA SAAHIRAH- profesjonalna tancerka, pedagog i choreograf (specjalizuje się w egipskich tańcach folklorystycznych i orientalnych), aktorka i pisarka. Jedna z najbardziej znanych, cenionych i oryginalnych orientalnych tancerek na świecie.Po  prawie 10 latach  życia i kariery w Egipcie z własną orkiestrą , dociekaniu genezy i zachowaniu istoty egipskiego tańca orientalnego i folkloru, Joana Saahirah stworzyła styl (zarówno w nauczaniu, choreografiach i na scenie), która łączy wschód i zachód- wszystko co najlepsze z Egiptu, i to co  najlepsze z  otwartego i wolnego umysłu Zachodu ; technikę, ekspresję, sztukę ...połączenie w tańcu  umysłu, serca, ciała i duszy.

Przez ostatnie 3 lata, Joana była gościła na wielu zagranicznych festiwalach orientalnych jako  artystka, choreograf i nauczyciel.
Joana studiowała i pracowała jako asystentka Mistrza  Mahmuda Redy , od którego nauczyła się  wszystkich egipskich stylów folklorystycznych. Studiowała z legendami  tańca orientalnego tj. Shokry Mohamed, Souhair Zaki, Nagwa Fouad, Azza Sherif i Mona el Said, podróżując po Egipcie i badająć korzenie orientalnej muzyki i tańca.

Joana spełnia swoje marzenie realizując misję uzdrowienia DUSZY egipskiego tańca orientalnego i folkloru , dzieląc się  się nim ze światem i  ujawniając prawdziwe bogactwo i starożytną wiedzę ukrytą w tej dziedzinie sztuki.

Joana napisał kilka artykułów do gazet i czasopism (o egipskiej kulturze, muzyce i tańcu) oraz dwie książki o magii egipskiego tańca orientalnego i jej "ścieżkach  odkrywania w kraju piramid".  Jedna z tych książek - "The secrets of Egypt - Dance, Life & Beyond" została już wydana. Jej nowa książka zostanie opublikowana w tym roku.

Joana jest  autorem "RAKS my world", pionierskiego projektu o nowym sposobie nauczania / reedukowania tancerek orientalnych, odsłaniającym prawdziwe bogactwo egipskiego tańca.

Artystka została przyjęta z powszechnym uznaniem na całym świecie przez tysiące tancerzy, którzy mieli okazję zetknąć się z jej wizją tańca orientalnego

Link do artykułów, filmów, wiadomości i informacji o Joana Saahirah można znależć  na "Diary of Egypt": http: //www.joanabellydance.blogspot.com

EgyptianSoulDancers
Zakłada zdobycie/pogłębienie rzetelnej wiedzy z zakresu tańca egipskiego. Metodyka zajęć zaprojektowana w unikalny na skalę swiatową sposób . Poza treningiem technicznym oraz wiedzą teoretyczną kurs gwarantuje ukształtowanie w pełni dojrzałej, świadomej tanecznej indywidualności, wydobycie z każdej uczestniczki projektu, istoty tańca egipskiego-DUSZY.
Bez niej taniec orientalny to tylko zlepek świetnie opanowanych figur, które w istocie , tańcem orientalnym nie są.
Projekt wyjątkowy, po którego ukończeniu Wasz taniec, jak i prawdopodobnie życie nie będą już takie same.....

Opis warsztatów-pod cennikiem

Miejsce:
Lublin
Zajęcia prowadzone w jęz.angielskim
Opis projektu:
Are you ready to be an EgyptianSoulDancer?

The Secrets of Egyptian Dance & Women Empowerment (discovering YOUR star through Oriental Dance) by Joana Saahirah of Cairo

 
The Language of the Soul training (practical and theoric) Intensive Training in 3 weekendsThe full course includes 3 weekends but dancers can subscribe to one weekend, or two, instead of three. A Certificate signed by the Teacher and Organizer will be delivered ONLY to the dancers who subscribe to the full event (3 entire weekends).

An intensive, in-depth, dance and life transforming course in the field of Egyptian Oriental, Folckloric Dances and Personal Development.

 
Egyptian Dance Excellence & Self-Discovery packed together!

 A mix of the knowledge and experience Joana Saahirah has gathered in 8 years of career in Egypt as well as the last years of teaching, performing and lecturing around the world.

  Egyptian Dance as a Sacred Language, a healing tool and a way of knowing and empowering our best selves.
Dates:


16-18th June 2017

13-15th October 2017

(change!) 9-11th February 2018Program:

Our extensive course will focus on 3 essential aspects:


1.      The Sacred Language of Egyptian Oriental Dance and Folklore. Different styles with the same purpose – to move from the soul and to the soul.

2.      The Secrets of Egyptian Dance – based on Joana Saahirah´s book “The Secrets of Egypt – Dance, Life & Beyond”. What makes Egyptian Dance a truly magical art; what nobody else is touching; the secrets Joana gathered in almost a decade of a successful career in Egypt and 4 years of non stop travelling the world to teach, perform and lecture.

3.      Women Empowerment through Oriental Dance. How to find YOUR own star and make it shine.

Important note:

Every weekend will include practical & theorical workshops.

 
Bonus:

The dancers who subscribe to the full course will get the certificate of participation signed by Joana and will have exclusive access to a special Facebook Group - EgyptianSoulDancers. Bonus material will be shared between weekends until the end of the course.


Detailed program for each weekend:


    16-18th June 2017
Friday: from 19h till 21h – Introduction to The Secrets of Egyptian Dance – Part I.

Pioneer concepts created by Joana Saahirah coming from her direct experience in Egypt and other countries of the Middle East where she has performed (Lebanon, Qatar, Oman).

Upgrade to the themes exposed on Joana Saahirah´s first book “The Secrets of Egypt – Dance, Life & Beyond” + technique + beginning of choreography to be continued in the next weekends.

What nobody is teaching you about the Magic* of Egyptian Dance!

Saturday: from 10h till 13h – How to dance Percussion. African roots of Egyptian Dance; the child in the dancer (playfulness); the bases of organic movement that serve all styles of dance.

Tabla (crazy; out of the box) Solo – percussion like you´ve never seen it. From Egyptian Dance ABC to full dance speech – SPEAKING (saying) SOMETHING MEANINGFUL WITH YOUR BODY, MIND, HEART AND SOUL.

Exploring your own body and its potencial; self-expression and discovery through percussion. The concepts of FREEDOM and Being One with the Music (Tarab) through rhythm.

Technique + choreography + self- discovery and confidence boost

+

From 14h till 17hClassical Egyptian Dance from the Golden Age. Where The Magic started – The Tail of The Dragon.

The style, posture, sensibility and channel of Classical Dance. Recovering the roots of Cairo Cabaret style. Dancing and being Love – basic attitude for this art form.

Technique + choreography of modern pop love song. Getting into the Dynamics of Interpretation.

+

Theory Class/Video conference from 18 h till 20 h - Lecture about the History of Egyptian Dance – past, presente and future. How Egyptian Dance has evolved throughout the centuries and how it influences the way we dance nowadays.

Videos, music and images shared.

 
Sunday: from 10h till 13h – Egyptian Folklore - Saiidi Madness influenced by Mahmoud Reda, the Father of Egyptian Folklore, with whom Joana has studied and worked with.

Technique based on “tahtib” (Upper Egypt martial art) + cultural context + Beginning of Choreography.

Part I.

and from 14h till 17hSaiidi Madness – Part II - Full choreography using traditional elements of “Tahtib” as well as modern elements. Keeping the core of the Saiidi character and style while giving it a modern, hip, fun twist. Bringing tradition and innovation together with knowledge and respect for the culture behind the style.

Part II.h till 16.00h – Lecture about Stage Performance – a glimpse at some of the greatest dancers in Egyptian History and why they were so great.
Videos, music and images shared.13-15th October 2017

Friday: from 19h till 21h - Introduction to The Secrets of Egyptian Dance – Part II.

Pioneer concepts created by Joana Saahirah coming direct experience in the roots of Egyptian Dance. Upgrade to her first published book “The Secrets of Egypt – Dance, Life & Beyond” + technique + second part of choreography started in the first weekend.

A step further into The Magic of Egyptian Dance as it was rediscovered by Joana Saahirah. Bringing the best of the East and the West together.

What can we learn from Egyptians for dance as for life? How to apply Egyptian ancient wisdom to ourselves?

 

Saturday: from 10h till 13h - Baladi Extravaganza – the language of the hips. Discovering the Sacred Language of the Hips. Feminine Principle exploration. Going back to the Womb – redesigning our relationship with our womb. How to reconnect with our creative, instinctive, wild centre and use it in our dance and life.

Technique + cultural context – choreography.

  Note: bring some blank paper and a pencil.

  +


From 14h till 17h - Egyptian Folklore – Eskandaranie (Alexandrian) with mellaya.

The Mediterranean Mermaid is back and she´s going to rock your world!

The character of the "Bint il Balad" (Daughter of Egypt) at her best.

Dance from Alexandria with "mellaya" (traditional garment women used to wear in public in the big cities like Cairo and Alexandria) - cocky and coquette, feminine, provocative, funny, light and filled with daring sensuality. How to use the "mellaya" creatively and how to rediscover your body and its sensations from the perspective of an Egyptian woman mind.

Spicing up our movements and attitude for this particular style and every step we take.


Note: bring your own “mellaya” or similar (big veil/shawl).

  +
Theory Class/Video conference from 18h till 20h - Lecture about Stage Performance – a collection of the greatest dancers in Egyptian History and why they were so great. What can we learn from each of these iconic dancers?

Videos, music and images shared.


Sunday: from 10h till 13hTarab. A trip into the world of Om Kolthoum, a School for every dancer, amateur or professional, of Raks Sharki.

How to listen and respond to the music; moving from the heart; musicality, building of phrases and transcendence through dance.

Becoming an Interpreter, a Story Teller.

Part I

  Technique + Cultural context - choreography


From 14h till 17h - Tarab. A trip into the world of Om Kolthoum, a School for every dancer, amateur or professional, of Raks Sharki.

How to listen and respond to the music; moving from the heart; musicality, building of phrases and transcendence through dance.

Becoming an Interpreter, a Story Teller.

Part II
Technique + Cultural context – choreography

                                                                                                     

9-11th February 2018

  Friday: from 19h till 21h - Introduction to The Secrets of Egyptian Dance – Part III (conclusion)

Pioneer concepts created by Joana Saahirah coming direct experience in the roots of Egyptian Dance. Upgrade to her first published book “The Secrets of Egypt – Dance, Life & Beyond” + technique + second part of choreography started in the first weekend.

A step further into The Magic of Egyptian Dance as it was rediscovered by Joana Saahirah. Bringing the best of the East and the West together.

Special session: bringing YOUR UNIQUENESS to the dance. Mentality shift that will empower you to shine your own light. In dance as in life.Saturday: from 10h till 13h - Dancing Abdel Halim Hafez, a step further into Modernity and Interpretation. Music and dance revolution!

Abdel Halim Hafez, like Om Kolthoum and Mohamed Abdel Wahab, was a changing point in the history of Egyptian Music and, consequently, dance. As we discover the intricate, amazing world of Halim, we also develop our sensibility for Modern, Interpretation oriented dance which retains the original flavour of “Oriental Art”.

Technique + cultural context + choreography

+

From 14h till 17h - Shaabi Cocktail Party (“Mahraghanat”/Modern Shaabi music and dance) – Getting rid of your good, well behaved, tamed girl; bringing out the smart, sassy, sexy, ready for everything “shaabi” girl that´s inside you.

Getting into the wild world of modern shaabi with its Western influences mixed with local elements such as “Il Mawaled”, “Zaar” and “Sufi” music and dance.

Get ready to get down, deep and real!

+

Theory Class/Video conference from 18h till 20h - Lecture about The Secrets of Egyptian Dance (based on Joana Saahirah´s book “The Secrets of Egypt – Dance, Life & Beyond”) and the TRUE life of a Professional Oriental Dancer in Egypt behind the glamour and the prejudices.

Plus: Who do you want to be in this dance? Discussing role models, references and future of Egyptian Dance.

Videos, music and images shared.

Sunday: from 10h till 13h - Star Quality Workshop – how to present yourself; how to discover your power and make your own star shine. In dance as in life.

  Full BOMBASTIC majancé with Modern & Classic Egyptian Dance melted into One – technique & choreography. Part I.

 
From 14h till 17h - Star Quality Workshop – how to present yourself; how to discover your power and make your own star shine. In dance as in life.

 
Full BOMBASTIC majancé with Modern & Classic Egyptian Dance melted into One – technique & choreography. Part II (closure of event).*
Are you ready to fly?

Love, JoanaSaahirah
 
Cennik**:

dla uczestniczek całości projektu:
1. zaliczka -płatność do 30.03.2017: 600 zł,
2. zaliczka-płatność do 10.06.2017: 300 zł
na każdym zjeździe dopłata w gotówce 100€
w sumie 2 wpłaty zaliczek i 3dopłaty na spotkaniach po 100€
Płatności po wyznaczonym terminie-dopłata do kwoty zaliczki +150 zł


W cenie zawarte opłaty za całość kursu i certyfiakt ukończenia kursu.
Mozliwość zamówienia koszulki ESD

Cennik dla uczesticzek pojedynczych zjazdów:
zaliczki 400 zł, dopłata na miejscu 100€
1.zjazd -płatność zaliczki do 15 kwietnia 2017
2.zjazd- płatność zaliczki do 13 sierpnia 2017
3. zjazd -płatność zaliczki do 25 listopad 2017
wplaty po ww. terminach-dopłata 90 zł do kwoty zaliczki

Cennik pojedynczych zajęć dostępny wkrótce

Dla uczestniczek projektu zniżka 700 zł na zawodowy kurs instruktora belly dance :szczegóły


Uwaga: Kurs odbędzie się pod warunkiem uzyskania minimalnej liczby osób. Zakłada również limit miejsc ze względu na komfort i efektywność nauki oraz założenie projektu
  ** Dla osób zainteesowanych,m
ożliwe uzyskanie faktury VAT (za dopłatą +23%)
zapisy:
[No form id or name provided!]
KURS NA UPRAWNIENIA ZAWODOWE INSTRUKTORA TAŃCA jedyny w kraju ze specjalizacją Belly Dance
Edycja V 2018Kurs wyjątkowy bo skonstruowany pod kątem szkolenia tancerek arabskich.

Szczegóły:
K
urs obejmuje ponad 70 godzin zajęc praktycznych, w większości z tańca orientalnego.
Zajęcia poprowadzą sami topowi nauczyciele i super gwiazdy tańca orientalnego z ogromnym doświadczeniem pedagogicznym i scenicznym
.
  Pozostałe techniki z wybranych dziedzin: taniec klasyczny,taniec współczesny, tworzenie choreografii, metodyka prowadzenia zajęć, techniki pomocnicze, które poprowadzą wybitni nauczyciele z Polski.

Po zaliczonym kursie i zdanym egzaminie instruktorskim kursant otrzymuje legitymację instruktora sportu ze specjalizacją.
Absolwent kursu uzyskuje uprawnienia zawodowe. Legitymacja wystawianajest od razu po zdanua egzaminu! Dodatkowo absolwent otrzymuje CERTYFIKAT INSTRUKTORA BELLY DANCE w języku angielskim wg standardów UE oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu


Co oznacza zdobycie uprawnień państwowych do nauczania tańca?

Kurs
instruktora tańca przygotowuje kursantów do pracy w klubach sportowych i rekreacyjnych, ośrodkach wypoczynku, na obozach sportowych i koloniach, prowadzenia zajęć w ramach lekcji wychowania fizycznego (podniesienie kwalifikacji zawodowych nauczycieli). Może być też doskonałym odświeżeniem i usystematyzowaniem wiadomości dla osób już prowadzących zajęcia.

Legitymacje wydajeOgólnopolski Związek Profesjonalistów Belly Dance-jedyna prawnie zarejestrowana polska organizacja belly dance.Wszystkie legitymacje są rejestrowane w bazie a nazwiska instruktorów widnieją w oficjalnym wykazie certyfikowanych instruktorów belly dance. Legitymacja instruktorska jest jedynym i niezbędnym dokumentem do pracy w charakterze instruktora! Żadne inne szkolenie nie chroni prowadzących zajęcia z tańca orientalnego, od odpowiedzialności cywilnej


Bądź odpowiedzialna!
Zajęcia ruchowe z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi osobami mogą prowadzić osoby posiadające uprawnienia instruktorskie (legitymacje instruktora sportu lub instruktora rekreacji ruchowej). Prowadzenie zajęć bez uprawnień niesie za sobą poważne skutki prawne , narażenie zdrowia i życia osób biorących udział w tych zajęciach (przepisy kodeksu cywilnego i karnego).


Dotyczy to każdego rodzaju zajęć ruchowych prowadzonych przez osoby fizyczne i prawne (kluby, gminy) oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, prowadzących w obiektach, na terenach zamkniętych i w środowisku otwartym, w sposób stały i sezonowy, nieodpłatnie i za odpłatnością, jednorazowo jak i w zorganizowanej działalności w dziedzinie rekreacji ruchowej w zakresie:
1) zajęć, podczas których prowadzone są różne formy rekreacji ruchowej,
2) innych form aktywnego wypoczynku rekreacyjno-sportowego, a w szczególności: biwaków, obozów, rajdów, zlotów, spływów, turniejów, festynów i zawodów amatorskich.Kurs otwiera drzwi do późniejszej pracy w charakterze trenera bądź sędzi na mistrzostwach tanecznych.
Skonstruowany jest tak by zdobyte uprawnienia mogły zostać wykorzystane w pracy w innych technikach tańca (wszystkich tańcach sportowych) ale jednocześnie dający solidną wiedzę z zakresu tańca orientalnego

Wg.opinii naszych absolwentek-kurs ambitny, z solidną dawką wiedzy , w znacznej większości zmieniający pogląd na nauczanie, świadomość i odpowiedzialność w zawodzie
Jeśli zależy Ci na kupnie papierka -nie jest to oferta dla Ciebie. Na rynku jest wiele ofert wszelakich kursów (często organizowanych przez prywatne firmy, których dyplomy nie mają żadnej wartości i nie stanowią żadnego prawnego zabezpieczenia) , na których jest "tendencja do zaliczania".
Na tym kursie,by uzyskać uprawnienia zawodowe, należy sumiennie pracować, wykazać się solidną wiedzą oraz analitycznym i konstruktywnym myśleniem, .

Kurs o
bejmuje również częśc ogólną.
Wielkim atutem naszego kursu jest nauka części ogólnej w formie e-learningowej, nie tak jak do tej pory -na zjazdach. Oszczędzacie swój czas, pieniądze na dojazd i noclegi i same organizujecie swój czas na naukę.
Częśc ogólna daje ogromną wiedzę z zakresu zarówno tańca m.in:

taniec w teorii i praktyce, Metodyka zajęć tanecznych, Systematyka tańca, taniec współczesny, Przepisy PTT, Pozycje baletowe

jak i ogólnych zagadnień sportu i anatomii:
anatomia człowieka, rozgrzewka - cele i zadania, sport dzieci i młodzieży, teoria sportu , sport a ontogeneza, siła, szybkość wytrzymałośc gibkosć oraz koordynacja, podstawy treningu siłowego, fizjologia człowieka, testy wydolności fizycznej, resuscytacja Basic Life Support, pierwsza pomoc przedmedyczna, odnowa biologiczna i żywienie, korektywa i kompensacja, metodyka i teoria wf, antropomotoryka, żywienie sportowców, perfekcyjny wygląd, emisja głosu, pedagogika, ustawa o kulturze fizycznej, prowadzenie zajęć sportowych, prawo w kulturze fizycznej, odpowiedzialność cywilna i prawna instruktora sportu, anatomia czynnościowa, psychologia pracy indywidualnej


Po ukończonym kursie uczestnicy przystępują do egzaminu złozonego z 2 części:
częśc pisemna: z materiałów cześci ogólnej i teorii tańca
część praktyczna: prezentacja dwóch tańców przed komisją egzaminacyjną -klasyki arabskiej oraz folkloru llub modernu.

koszty:3150 zł (!)

dodatkowo: opłata za egzamin, legitymację i wpis do rejestru instruktorów: 100 zł
koszty organizacyjne:200 zł

Formy rozliczeń:

1.
Opłata jednorazowa: 3450- zniżka 100 zł za płatnosc jednorazową=3350

2.

Opłata w 2 ratach: 3450 zł (po 50% lub 1000 zł zaliczka i doplata pozostałej kwoty najpoźniej do tygodnia przed rozpoczęciem kursu)

3.

Opłata w 4 ratach (za dopłatą 100 zł)
1-sza 1000zł wraz z zapisem (nie później niż 15 grudnia)
2. 1000 zł
3. 1000 zł
4. 550zł (150za kurs, plus 200 zł opłaty organizacyjne, 100 zł egzamin oraz 100 zł koszt rat)

 

Cena kursu obowiązuje w przypadku opłacenia całości kwot lub 1 raty  do 15 listopada. Po tym terminie obowiązuje dopłata 200 zł

W przypadku rat: należy mieć uregulowaną płatność dwóch rat przed pierwszym zjazdem, 3 rat przed drugim zjazdem itd...

UWAGA!!! W CENIE KURSU zapewniony jest nocleg na zjazdy w Lublinie

Miejsce: Lublin, ST Djamila,miejsce festiwalu Orient Addicts

Wymagania-
ukończone 18 lat ,wykształcenie średnie,wykupione upezpieczenie NW i oświadczenie o braku zdrowotnych przeciwskazań do udziału w szkoleniu

Uwaga! Zdobycie uprawnień zawodowych do nauczania tańca nie było nigdy az tak proste bo:
w PIĄTEJ edycji kursu w pulę godzin specjalistycznych wejdą:
warsztaty w ramach full pass na Orient Addicts 2018 :
www.orient-addicts.djamila.pl
Warsztaty w ramach Międzynarodowej Konwencji Tańca Orientalnego Orient Addicts Convention (czerwiec 2018)
skondensowane do 2 (zamiast 3) zjazdy w Lublinie
Dodatkowo program zajęć z innych technik został zmodyfikowany tak by jak najlepiej dopasować go do specyfiki Waszej przyszłej pracy!!!
Wcześniej byly to techniki innych tańców, których podstawy na pewno warto znać , jednak teraz postaraliśmy się by były to zajęcia które bezpośrednio wpłyną na doskonalenie Waszej techniki oraz okażą się niezbędnym narzędziem w pracy na kursach belly-dance:
taniec kasyczny, współczesny, jazz, warsztat tworzenia choreografii, rytmika, etodyka pracy z dziećmi, metodyka właściwej rozgrzwki i stretchingu, techniki wspomagające, techniki relaksacji

NOWOŚCIĄ JEST TEŻ BEZPŁATNY NOCLEG NA CZAS ZJAZDÓW a cena znacząco zmalała!!!

ZJAZDY

Przewidywana data uruchomienia kursu- styczeń 2018


terminy zjazdów:

6-7 stycznia- zjazd ogólny  i zjazd specjalistyczny (Djamila) - start o godz.13 w sobotę w Strefie Fitness w Centrum Handlowym E.Leclerc ul.Zana

22-25 marca 2018 - Orient Addicts Festival

(rezerwacja noclegów zgodnie z zasadami festiwalu www.orient-addicts.djamila.pl)
1-3 czerwca- Orient Addicts Convention

31sierpnia-2 września -zjazd ogólny (B.Czajkowska)

na egzamin zostanie wyznaczony odrębny termin (październik/listopad 2018-do uzgodnienia z kursantakmi)
Będzie to test z cześci ogólnej, następnie test z teorii tańca i egzamin praktyczny.
Egzamin praktyczny przewiduje prezentację dwóch tańców-obowiązkowo klasyki orientalnej oraz do wyboru-folklor lub modern arabski
Egzaminy poprawkowe, w razie niepowodzenia, zarówno dla cz. pisemnej jak i praktycznej są ustalane na terminy powakacyjne. Cena przystąpienia do każdej poprawki: 100 zł

W przypadku nieodbycia się festiwalu lub konwencji zostaną zorganizowane warsztaty zastępcze, celem uzupełnienia puli godzin.

Do czasu egzaminu nalezy równiez dostarczyc dziennik praktyk instruktorskich zaliczonych w wybanej szkole tańca (30 godz).-szczegóły podajemy na pierwszym zjeździe.

WAŻNE KURS będzie miał specjalizaję -taniec arabski!  Jedyny taki w Polsce! Dodatkowo możliwość uzyskania certyfikacji najważniejszej na świecie organizacji tanecznej: CID UNESCO!
Zapraszamy. Dołącz do grona profesjonalistów !

Kazda absolwentka kursu znajdzie się w wykazie uprawnionych do nauczania tańca orientalnego : www.ozpbd.djamila.pl

 

zgłoszenia proszę nadsyłac na info[at]djamila.pl. Otrzymacie instrukcje dotyczące rezerwacji miejsc oraz listy dokumentów wymaganych na kurs.
ZAPRASZAMY NA WARSZTATY SPECJALISTYCZNE RÓWNIEZ OSOBY SPOZA KURSU. Informacje o każdym z nich będą uzupełniane
w osobnych wątkach ich dotyczących. Po pomyślnym zdaniu wszystkich części egzaminu stajecie się pełnoprawnymi instruktorami

 

Zapisy: wybierz formularz "warsztaty" z menu po lewej stronie lub poniżej:

[No form id or name provided!]

 
Projekt strony Paweł Miatkowski | Copyright © DJAMILA